dia1 dia2 dia3

Matbal groep 6 Schoolsportdag 2019

Afdrukken

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 12:40
De Ark
De Ark - : -
De Grondtoon
De Grondtoon Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 12:40
Bavinckschool
Bavinckschool - : -
Het Talent
Het Talent Rugbyclub veld D

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 12:50
Eemdijk
Eemdijk - : -
Calvijnschool
Calvijnschool Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 12:50
Groenschool
Groenschool - : -
V. Amerongen
V. Amerongen Rugbyclub veld D

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 13:00
't Kruisrak
't Kruisrak - : -
De Wegwijzer
De Wegwijzer Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 13:00
De Vlucht
De Vlucht - : -
Calvijnschool 2
Calvijnschool 2 Rugbyclub veld D

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 13:10
Calvijnschool
Calvijnschool - : -
De Ark
De Ark Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 13:10
V. Amerongen
V. Amerongen - : -
Bavinckschool
Bavinckschool Rugbyclub veld D

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 13:20
De Grondtoon
De Grondtoon - : -
De Wegwijzer
De Wegwijzer Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 13:20
Het Talent
Het Talent - : -
Calvijnschool 2
Calvijnschool 2 Rugbyclub veld D

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 13:30
Eemdijk
Eemdijk - : -
't Kruisrak
't Kruisrak Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 13:30
Groenschool
Groenschool - : -
De Vlucht
De Vlucht Rugbyclub veld D

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 13:40
De Ark
De Ark - : -
De Wegwijzer
De Wegwijzer Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 13:40
Bavinckschool
Bavinckschool - : -
Calvijnschool 2
Calvijnschool 2 Rugbyclub veld D

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 13:50
Calvijnschool
Calvijnschool - : -
't Kruisrak
't Kruisrak Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 13:50
V. Amerongen
V. Amerongen - : -
De Vlucht
De Vlucht Rugbyclub veld D

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 14:00
De Grondtoon
De Grondtoon - : -
Eemdijk
Eemdijk Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 14:00
Het Talent
Het Talent - : -
Groenschool
Groenschool Rugbyclub veld D

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule A

24-05-2019 14:10
't Kruisrak
't Kruisrak - : -
De Ark
De Ark Rugbyclub veld C

Matbalwedstrijden groep 6 - Poule B

24-05-2019 14:10
De Vlucht
De Vlucht - : -
Bavinckschool
Bavinckschool Rugbyclub veld D
Pagina 1 van 2
Tonen20